WIOLA JODŁOWSKA PRZEDSTAWIA BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE:

JAK ODZYSKAĆ CHĘĆ DO PRACY I ŻYCIA?
WYPALENIE ZAWODOWE W PRAKTYCE

  • Dowiedz się, czym naprawdę jest wypalenie zawodowe i dlaczego jest nazywane cichym zabójcą ambitnych i pracowitych osób!
  • Sprawdź, czy Twój brak motywacji i niechęć do pracy jest tylko przejściowym stanem czy początkiem poważniejszego kryzysu emocjonalnego, mającego szereg negatywnych konsekwencji!
  • Odkryj prawdziwe przyczyny postępującego wypalenia zawodowego oraz poznaj sygnały, które wysyła Twój organizm próbując Cię ostrzec!
REZERWUJĘ BEZPŁATNIE MIEJSCE NA SZKOLENIE INTERNETOWE!

Sprawdź, Czy Problem Wypalenia Zawodowego Może Dotyczyć Właśnie Ciebie!

Jeżeli odpowiedziałeś/aś twierdząco na jedno z powyższych pytań, to należysz do grupy osób, które są narażone na wypalenie zawodowe!

Kto Poprowadzi Szkolenie?

Wiola Jodłowska
Interwent Kryzysowy
Coach Kryzysowy

Prowadząca szkolenie - Wiola Jodłowska

Interwent Kryzysowy i Certyfikowany Coach Kryzysowy. Ukończyła psychologię na IPS, Interwencję Kryzysową oraz Akademię Coachingu Kryzysowego i Biznesowego.

Członek-współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Pomaga ludziom wychodzić z kryzysowych, trudnych sytuacji emocjonalnych, po to, aby mogli na nowo cieszyć się życiem i czerpać z niego radość.

Nie Pozwól Wypaleniu Zawodowemu Wkraść Się Do Twojego Życia!
Zarezerwuj Miejsce Na Szkolenie i Dowiedz Się, Jak Go Uniknąć!

Maksymalnie w ciągu 5 minut po wypełnieniu znajdującego się obok formularza, na Twoją skrzynkę mailową trafi potwierdzenie rejestracji ze szczegółowymi informacjami na temat szkolenia.

Dlaczego mam podać swój numer telefonu?
Na godzinę przed szkoleniem oprócz przypomnienia mailowego otrzymasz ode mnie również przypomnienie SMS. W ten sposób będziesz miał pewność, że nie przegapisz szkolenia (nagranie nie będą udostępniane)

Do końca rejestracji pozostało:

privacy Cenimy sobie Twoją prywatnosc, dlatego nigdy nikomu nie udostępniamy Twoich danych...

Copyright 2016 - Wiola Jodłowska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone