Sesje i konsultacje psychologiczne

Indywidualna, spersonalizowana pomoc dopasowana do twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej >
Kontakt Ze Mną

Każdy człowiek kiedyś cierpiał, zatem posiada wyobrażenie cierpienia i zna znaczenie słowa cierpieć. Jednak nie każdy posiada doświadczenie traumatyczne, które często jest tak bolesne i zaburza nasze funkcjonowanie w tak wysokim stopniu, że potrzebna jest terapia psychologiczna. Udzielam pomocy psychologicznej w całym województwie dolnośląskim, prowadzę sesje, konsultacje i terapie, które wzmagają siły potrzebne do poradzenia sobie z kryzysami emocjonalnymi i innymi problemami naszego życia.

Sesje psychologiczne - Wrocław

Jako doświadczona psychotraumatolog (także w wydaniu online - współczesne środki komunikacji to także większe możliwości w zakresie konsultacji, np. wideokonferencje) - udzielam profesjonalnej i wszechstronnej pomocy psychologicznej. Moja praktyka korzysta z obowiązującego stanu wiedzy, jest poparta niezbędnymi kwalifikacjami, a jej skuteczność potwierdzona przez wielu pacjentów, którym pomogłam np. w problemach ze stresem rodzicielskim lub innymi trudnymi próbami życiowymi, które pozostawione w gestii osoby chwilowo przeżywającej kryzys mogą prowadzić nawet do uzależnień, ciężkich depresji, a nawet zaburzeń stricte somatycznych.

Pomagam w przywracaniu radości życia i dodaję energii potrzebnej nam w każdej sytuacji, kiedy chcemy działać i myśleć skutecznie, wolni od czynników zakłócających nasze funkcjonowanie. Może zdarzyć się kilka zakrętów na drodze do zupełnego zdrowia, lecz niemalże zawsze udaje się wyjść na prostą.Sesje Kryzysy Emocjonalne

Czy w Twoim życiu miała miejsce trudna sytuacja, kryzysowa lub traumatyczna,  która odcisnęła na Tobie piętno i masz wrażenie, że nie możesz sobie z tym poradzić? Że zdajesz sobie sprawę z faktu, że zdarzenie już się zakończyło lecz w Twojej głowie nadal trwa? i spędza sen z oczu? Otoczenie nie wie co poradzić, w jaki sposób Ci pomóc?

Długotrwały stres odbiera  motywację, energię i chęć do życia, powoduje bezsenność oraz inne, trudne do zniesienia objawy.

Możliwe, że przeżywasz właśnie kryzys emocjonalny

A  on jest  bardzo trudny do samodzielnego opanowania.

Nierozwiązany kryzys emocjonalny prowadzi do szeregu negatywnych konsekwencji takich jak:

 • stanów transkryzysowych,
 • uzależnień,
 • depresji,
 • chorób psychosomatycznych.
 • Bezsenności

Doświadczenie Traumatyczne i Coaching Kryzysowy

Sesja w oparciu o doświadczenie traumatyczne. Nieprzepracowana trauma z dzieciństwa odbija się na zdrowiu psychicznym i emocjonalnym, niejednokrotnie uniemożliwiając funkcjonowanie w dorosłym życiu. I choć konfrontacja z bolesnymi wspomnieniami jest bardzo trudna, a poradzenie sobie z nimi może wydawać się skazane na porażkę  ponieważ osoba taka ma problemy z kontaktami międzyludzkimi i najczęściej ucieka od świata. Odczuwa smutek, bezradność, niezrozumienie to może uwolnić się od dręczącego ją każdego dnia bólu psychicznego i fizycznego dając sobie klucz do szczęśliwego życia

Coaching Kryzysowy - To sytuacje gdy rady "Weź Się w Garść" nie pomogą  a wszelkie wymuszanie  pogorszy jeszcze sprawę. Osoba taka zamiast z kryzysu wychodzić jeszcze bardziej w niego popada, widząc swoją sytuację lub poddając się wyobrażeniom o swojej beznadziejności. To kryzysy nagłe bądź przewlekłe, męczące i zabierające sens życia.

CZUJESZ, ŻE NIE MOŻESZ SOBIE PORADZIĆ ZE SWOJĄ SYTUACJĄ ŻYCIOWĄ? 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I UMÓW SIĘ NA SESJĘ!

Sesje Udane Rodzicielstwo

Wyzwanie bycia rodzicem,  decyzja poczęcia dziecka, mechanizmy uruchamiające się podczas ciąży, porodu oraz po urodzeniu wpływają na świeżo upieczonych rodziców napawając lękiem. Świat staje na głowie, związek również. Jak sobie radzić z tym by wszyscy jak najmniej ucierpieli?

Jak radzić sobie z problemem zajścia w ciążę i konsekwencjami kolejnych decyzji? zapłodnienia inne niż naturalne? z konsekwencjami straty? poronienia?

To bardzo trudne doświadczenie odbija się często na związku, na dalszym życiu i zdrowiu.

Stale podwyższony poziom stresu spowodowany presją "bycia w ciąży"zaburza gospodarkę hormonalną organizmu. Objawia się to przede wszystkim podwyższonym poziomem kortyzolu, który w sytuacjach realnego zagrożenia oddziałuje negatywnie na cały organizm obniżając odporność oraz PŁODNOŚĆ

Co ważniejsze - nie można w żaden sposób uodpornić się na stan podwyższonego stresu!

Popracujemy razem w  tematyce:

 • Żalu po stracie - gdy się nie udało
 • Zrozumieniu emocji towarzyszących na różnych etapach stawania się rodzicem
 • Byciu dobrym rodzicem - jak to poukładać
 • Jak zajść w ciążę i nie oszaleć
 • Zapłodnienie pozaustrojowe - konsekwencje decyzji
 • Zadbać o związek - co mamy, co taty, co nasze i jak to połączyć w całość

Stan Twojego życia emocjonalnego jest trudny. Może nie widzisz sensu i nadziei na pomoc?

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I UMÓW SIĘ NA SESJĘ!

Objawy Depresyjne

Nastrój zdominowany jest przez wewnętrzne przygnębienie i ponurą beznadziejność, wysyconą nieokreślonym lękiem i niepokój.

Człowiek taki czuje się samotny,  niesz­częśliwy,  jakby był „stworzeniem wydziedziczonym z własnego losu"; jest sceptyczny wobec innych, nacechowany rezygnacją,  wykluczająca pocieszenie i nadzieję. Osoba wegetuje, żyjąc z dnia na dzień. Wszystko staje się przykre, mało znaczące i męczące. Pesymizm spowija codzienność wszelkich spraw oraz trud nie do zniesienia. Życie wydaje się  bezcelowe, a wyobrażenie o byciu niepotrzebnym zaczyna dominować, nie widzi dalszego sensu, nadziei, światła by wydostać się, zrzucić to okropnie dojmujące jarzmo.

Jeśli niepokoi Cię Twój stan emocjonalny

Zapraszam

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I UMÓW SIĘ NA SESJĘ!

Wiola Jodłowska

Psychotraumatolog, Psycholog i Interwent Kryzysowy. Członek Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Specjalizuje się w pracy z klientami cierpiącymi na chroniczne stany stresowe oraz klientami znajdującymi się w kryzysach emocjonalnych.

Polub Mojego Fanpage

Poza Granicami Wioletta Jodłowska | Chorwacka 44, 51-107 Wrocław | tel:. 531 628 643 | E-mail: viola.jodlowska@gmail.com