Bezpłatna Konsultacja Online z Wiolą Jodłowską

Zmagasz się z trudnymi emocjami, brakiem chęci do pracy lub ciężką sytuacją życiową?

Umów się na bezpłatną, 30-minutową konsultację online z Wiolą Jodłowską, podczas której:

 • Zrozumiesz, co najprawdopodobniej jest prawdziwą przyczyną odczuwanych przez Ciebie emocji,
 • Poznasz konkretne kroki i działania, które możesz podjąć, aby uporać się z negatywnymi emocjami,
 • Dowiesz się, czy Twój stan emocjonalny jest normalnym obniżeniem nastroju czy początkiem poważniejszego stanu emocjonalnego.

"Po wypełnieniu poniższego formularza skontaktuję się z Tobą mailowo lub telefonicznie w ciągu 24 godzin w celu ustalenia daty naszej konsultacji" - Wiola

privacy Cenimy sobie Twoją prywatnosc, dlatego nigdy nikomu nie udostępniamy Twoich danych...

Jak przebiega konsultacja?

Po wypełnieniu wyżej umieszczonego formularza skontaktuję się z Tobą mailowo w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

Podczas konsultacji dokładnie zapoznamy się z Twoim problemem oraz spróbujemy wstępnie odnaleźć przyczyny odczuwanych przez Ciebie emocji. Na podstawie wypełnionego testu określimy również nad czym należałoby pracować, aby sytuacja uległa poprawie.

Jeżeli w trakcie rozmowy ze mną dojdziesz do wniosku, że chciałabyś/chciałbyś abym pomogła Ci w odzyskaniu równowagi życiowej, to przedstawię Ci możliwe warunki naszej dalszej współpracy.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Wiola dzięki twojej pracy nad moimi ograniczeniami odnalazłam sens swojego istnienia, poznałam siebie i dowiedziałam się jak korzystać z własnych zasobów. Cieszę się, że podjęłam taką decyzję, to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu i zobaczyłam, że mogę patrzeć na życie z wielu perspektyw.

  Nauczyłam się ważności na siebie, na ludzi i na świat a przede wszystkim słyszeć to co mowie do siebie i do innych. To co jest we mnie słabe okazuje się moja siłą. I tak każdego dnia dowiaduję się czegoś nowego, niespotykanego i czasami jestem zadziwiona, że ja to ja.
  Dorota Wiśniewska
 • Pani Wiola potrafi szybko odnaleźć i naprawić słabe strony osoby, która się do Niej zgłasza. Ma też wspaniały dar nawiązywania dobrego kontaktu. Już przy pierwszej rozmowie czuje się, że ma się do czynienia ze specjalistą i jest się w dobrych rękach. Odmieniła moje życie o 180 stopni w ciągu pierwszego miesiąca. A zmiany się dopiero rozpoczęły. Wspaniała terapeutka. Polecam..
  Anna Szczypinska

Nie Pozwól, Aby Negatywne Emocje i Doświadczenia Zawładnęły Twoim Życiem...
Odzyskaj Utraconą Radość, Motywację do Działania oraz Wiarę We Własne Możliwości!

Tak! Chcę Umowić Się Na Konsultację Online z Wiolą!

Copyright 2016 - Wiola Jodłowska - Wszelkie Prawa Zastrzeżone